بهبودى یافتن استفاده جنگنده ایرانی سلاح ایرانی

بهبودى یافتن: استفاده جنگنده ایرانی سلاح ایرانی وزارت دفاع سپاه تانک ایرانی

گت بلاگز اخبار حوادث اعتراف هولناک خاله به قتل دانیال۳ ساله در بهشت زهرا

سرپرست پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ خبر از اعتراف صریح مظنون مهم جنایت بهشت زهرا خبر داد که طی آن پسربچه‌ای سه ساله به قتل رسیده بود. 

اعتراف هولناک خاله به قتل دانیال۳ ساله در بهشت زهرا

عبارات مهم : اداره

سرپرست پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ خبر از اعتراف صریح مظنون مهم جنایت بهشت زهرا خبر داد که طی آن پسربچه ای سه ساله به قتل رسیده بود.

به گزارش میزان، ساعت ۱۵ روز ۲۸ فروردین خبر فقدان پسربچه ای ۳ ساله در بهشت زهرا به کلانتری ۲۰۵ صحن مطهر اعلام شد. با حضور مأموران در محلِ فقدان کودک سه ساله در قطعه ۲۲۰ بهشت زهرا، جستجو جهت پیدا کردن این کودک شروع و آخر جسد خون آلود وی در گوشه سرویس بهداشتی نزدیک قطعه ۲۲۰ کشف شد.

بلافاصله عنوان به اداره دهم خاص قتل پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ اعلام و با تشکیل پرونده مقدماتی با عنوان قتل عمد پرونده جهت پیگیری در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ قرار می گیرد.

اعتراف هولناک خاله به قتل دانیال۳ ساله در بهشت زهرا

سرپرست پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ در خصوص نحوه پیگیری به این پرونده افزود: کارآگاهان اداره دهم خاص قتل پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ در همان تحقیقات اولیه، به تحقیق از پدر، پدربزرگ و خاله پسربچه ۳ ساله پرداختند.

پدربزرگ قربانی ۳ ساله ی پرونده در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: دانیال نوه دختری من بود و پسر یکی از دخترانم است که او را جهت فاتحه خواندن بر سر مزار همسرم (مادربزرگ دانیال) به همراه خاله اش به بهشت زهرا بردم؛ سرمزار بودیم که خاله دانیال دست او را گرفت و با هم به سرویس بهداشتی رفتند، ولی بعد از دقایقی متوجه شدم که دانیال گم شده است هست.

سرپرست پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ خبر از اعتراف صریح مظنون مهم جنایت بهشت زهرا خبر داد که طی آن پسربچه‌ای سه ساله به قتل رسیده بود. 

پدر دانیال نیز در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: منزل بودم که خواهر همسرم به منزل زنگ زد؛ همسرم جوابش را نداد و در ادامه به من زنگ زد؛ خواهر همسرم به من گفت که پسرم با او و پدربزرگش به بهشت زهرا رفته، ولی گم شده؛ سریعا به همراه یکی از دوستانم به بهشت زهرا آمدیم. مدتی به دنبال پسرم گشتیم تا اینکه به ما اطلاع دادند دانیال پیدا شده، زمانیکه به قطعه ۲۲۰ رفتم تا فرزند ام را تحویل بگیرم متوجه شدم که پسرم را کشتند. خواهر همسرم با فرزند دار بودن ما مسئله داشت و هر وقت می خواستیم به منزل آن ها برویم عنوان می کرد که دانیال را نباید بیاورید.

سرهنگ حمیدرضا یاراحمدی با اشاره به دستگیری خاله دانیال در همان مراحل اولیه تحقیقات عنوان داشت: با توجه به شواهد و دلایل بدست آمده مبنی بر اینکه خاله ی کودک ۳ ساله به نام مریم ۳۵ ساله آخرین شخصی بوده که با مقتول مشاهده شده است و از سوی دیگر با توجه به بیانات متناقض این شخص و همچنین شکایت پدر مقتول از ایشان، کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ تحقیقات از این زن جوان را در دستور کار خود قرار داده و ضمن هماهنگی با مدیر محترم دادگاه بخش آفتاب، مریم جهت ادامه تحقیقات تکمیلی در همان تاریخ وقوع جنایت دستگیر و به اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ انتقال یافته شد.

خاله دانیال در بیانات اولیه عنوان کرده بود که “حوالی ساعت ۱۲ بعد از اینکه پدرم به منزل خواهرم در خیابان قزوین مراجعه و فرزند خواهرم به نام دانیال را آورد، سه نفری به سمت بهشت زهرا سر مزار مادرم در قطعه ۲۲۰ رفتیم. حوالی ساعت دو بعدازظهر به محل مزار مادرم رسیدیم. من قصد رفتن به سرویس کنار قطعه ی ۲۲۰ را داشتم؛ دانیال را با خودم به سمت سرویس بردم، ولی در بین راه دانیال پشیمان شد و برگشت. به خیال اینکه دانیال نزد پدربزرگش برگشته، خودم به سرویس رفتم، ولی زمانیکه نزد پدرم رفتم و از او جویای دانیال شدم، متوجه شدم که او در خصوص دانیال اظهار بی اطلاعی می کند.

اعتراف هولناک خاله به قتل دانیال۳ ساله در بهشت زهرا

سرپرست پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ با اعلام خبر اعتراف مظنون پرونده به ارتکاب جنایت گفت: آخر متهم در ساعت ۱۱ روز گذشته لب به اعتراف گشود و به ارتکاب جنایت و قتل خواهرزاده سه ساله اش اعتراف کرد.

متهم پرونده در اعترافاتش به کارآگاهان گفت: با چاقویی که آنرا از قبل تهیه و داخل کاپشن پنهان کرده بودم، ناگهان به ذهنم رسید تا این کار را انجام دهم. زندگی برایم یکنواخت و شکنجه آور شده است بود و خسته شده است بودم …؛ با خواهر و شوهرخواهرم اختلاف همیشگی داشتم، ولی این اختلافات همیشگی بود و برطرف می شد؛ داخل سرویس بهداشتی با چاقو حدود ۴ ضربه محکم به گردن دانیال زدم تا اینکه فرزند غرق در خون شد. بعد از اینکه سوار تاکسی شدم تا به منزل برگردم چاقو را در خیابان انداختم.

سرپرست پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ خبر از اعتراف صریح مظنون مهم جنایت بهشت زهرا خبر داد که طی آن پسربچه‌ای سه ساله به قتل رسیده بود. 

سرهنگ حمیدرضا یاراحمدی، سرپرست پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ، در آخر این خبر گفت:با توجه به اعتراف صریح متهمه به ارتکاب جنایت و صدور قرار بازداشت موقت از سوی مقام قضایی، متهم جهت انجام تحقیقات تکمیلی و تکمیل پرونده در اختیار اداره دهم خاص قتل پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ قرار گرفته هست.

اعتراف هولناک خاله به قتل دانیال۳ ساله در بهشت زهرا

واژه های کلیدی: اداره | ایران | اعتراف | پرونده | اعترافات | پلیس آگاهی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz