بهبودى یافتن استفاده جنگنده ایرانی سلاح ایرانی

بهبودى یافتن: استفاده جنگنده ایرانی سلاح ایرانی وزارت دفاع سپاه تانک ایرانی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی پروژه‌های سپاه با مجوز رهبری انجام می‌شود / کوثری

جانشین فرمانده قرارگاه ثارالله گفت: پروژه‌هایی که سپاه به آنها ورود می‌کند پروژه‌های عام‌المنفعه و جهت عموم مردم است و البته با مجوز فرمانده معظم کل قوا و درخوا

پروژه‌های سپاه با مجوز رهبری انجام می‌شود / کوثری

کوثری: پروژه های سپاه با مجوز رهبری انجام می شود

عبارات مهم : قانون

جانشین فرمانده قرارگاه ثارالله گفت: پروژه هایی که سپاه به آنها ورود می کند پروژه های عام المنفعه و جهت عموم مردم است و البته با مجوز فرمانده معظم کل قوا و درخواست دولت انجام می شود.

به گزارش ایسنا، سردار اسماعیل کوثری به «اعتمادآنلاین» گفت: سپاه هیچ گاه وارد کار اقتصادی نشده و زیاد فعالیتش کار عمرانی بر اساس قانون اساسی بوده هست. طبق قانون در وقت صلح، نیروهای مسلح باید به دولت کمک کنند. بر این اساس سپاه بعد از جنگ کارهای عمرانی که شرکت های دیگر توانایی انجام آن را ندارند، انجام داده است.

پروژه‌های سپاه با مجوز رهبری انجام می‌شود / کوثری

وی با تاکید بر اینکه «نیروهای مسلح در وقت صلح از امکانات مهندسی و توانمندی خود جهت آبادانی کشور استفاده می کنند»، افزود: به عنوان نمونه همین مساله زلزله که پیش آمد، سپاه ورود کرد؛ بعد توانمندی سپاه جهت مردم است که باید با این توانمندی به دولت ها کمک کنند و این بستگی به دولت ها دارد که بخواهند چطور از این توانمندی سپاه استفاده کنند.

جانشین فرمانده قرارگاه ثارالله تاکید کرد: مسلما اگر شرکت های شخصی توانایی و توانمندی انجام فعالیت عمرانی را داشته باشند آن پروژه به نیروهای مسلح داده نمی شود و تنها در صورتی که این توانمندی را نداشته باشند سپاه ورود می کند.

جانشین فرمانده قرارگاه ثارالله گفت: پروژه‌هایی که سپاه به آنها ورود می‌کند پروژه‌های عام‌المنفعه و جهت عموم مردم است و البته با مجوز فرمانده معظم کل قوا و درخوا

او اظهار کرد: به عنوان نمونه پروژه های عمرانی مانند سد کرخه و اتوبان پایتخت کشور عزیزمان ایران – ساوه را سپاه به آخر رسانده هست. خیلی از پروژه هایی که بعد از پذیرش قطعنامه پیش آمد را نیز سپاه انجام داد و به دولت آن وقت کمک کرد. در دولت های بعدی نیز به همین صورت بود، آیا که پروژه هایی که سپاه به آنها ورود می کند پروژه های عام المنفعه و جهت عموم مردم است و به همین علت هم قانون به آنها اجازه می دهد. البته با مجوز فرمانده معظم کل قوا و درخواست دولت انجام می شود.

سردار کوثری در پاسخ به این پرسش که اگر سپاه وارد فعالیت های اقتصادی نشده است بعد آیا رهبری دستور واگذاری بنگاه های اقتصادی این نهاد را صادر کرده اند، گفت: من نمی دانم و باید راجع به شرح این مساله پیگیری کنم.

کوثری همچنین در پاسخ به این پرسش که «آیا اشکالی در فعالیت های اقصادی سپاه بود که منجر به صدور چنین دستوری هستیم؟» گفت: اگر هم اشکالی است باید از خودشان بپرسید، چون من در کار آن مجموعه نیستم و باید از مسئولان مربوطه آن مجموعه بپرسید.

واژه های کلیدی: قانون | پروژه | فعالیت | اقتصادی | قانون اساسی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz